Корзина
359 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаКиевул. Автопарковая, 5
+38(044) 501-57-14
+380673201565
+380507845493
+380638118842
ВСЕ ДЛЯ ЖИВОТНОВОДСТВА И ПТИЦЕВОДСТВА
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Замінники сухого знежиреного молока з пробіотиком Пре Старт™ ПРО

Замінники сухого знежиреного молока з пробіотиком Пре Старт™ ПРО

Молочно-протеіновий концентрат для тварин ЗСОМ Пре Старт™ з пробіотиком. Відрізняється низьким вмістом клітковини і високим вмістом лактози, що робить ці продукти джерелом легкодоступної енергії - енергії росту!

Використання пробіотика сприяє:

  •  збереженості поросят

  •   профілактиці діареї,

  •   заселенню корисної мікрофлори в кишечнику тварин,

  •   покращенню травлення та засвоювання поживних речовин з комбікорму.

 

Нові замінники сухого знежиреного молока «ПРО» представлені двома продуктами:

В нових замінниках покращені органолептичні показники: приємний молочный смак і запах, не пилить при змішуванні, однорідний кремовый колір, має добру сипучість, і легко змішується з іншими компонентами комбікорму. Пре Старт ПРО відрізняється низьким вмістом клітковини і високим вмістом лактози, що робить ці продукти джерелом легкодоступної енергії. Приємний молочний смак і запах покращує апетит у тварин, що заохочує з`їдати більше комбікорму. Значний вміст молочного протеїну дозволяє використовувати ці продукти з перших днів життя тварин.

 Пре Старт ПРО Вітамін збагачує комбікорм по всім необхідним вітамінам і мінералам, що робить комбікорм більш повноцінним та збалансованим. Пре Старт ПРО Вітамін використовують тільки в свинарстві. «Пре Старт ПРО» (без преміксу) рекомендований для приготування комбікормів для всіх видів тварин та птиці в суміші з спеціалізованими преміксами.

Схема змішування молочно-протеїнового концентрата ЗСОМ Пре Старт™

Схема змішування молочно-протеїнового концентрата ЗСОМ Пре Старт™

Другие новости