вул. Автопаркова, 5, Київ, Україна
+380 (67) 320-15-65
+380 (63) 811-88-42
+380 (67) 238-22-51
вверхвниз

Живоловка для куниць, тхорів, щурів, норок 50х17х17 см.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-7026
1 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний Київстар
- +380 (63) 811-88-42Лайф
- +380 (67) 238-22-51Офіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Живоловка для куниць, тхорів, щурів, норок 50х17х17 см
Розміри: 50х17х17 см.
Вага: 1 кг.
Пастка має два входи..
Оцинкована.
Перевагами оцинкованих пасток є їх стерильність та відсутність запахів, а також можливість мити та дизінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: засувака. Відкрити можна лише з зовні!
Ручка для перенесення.
Лоток на 4 яйця - яйце найкращий природний атрактант для всіх гризунів, в тому числі куниць.
В комплекті: живоловка
інструкция
щипці для приманки
гак
приманка у вигляді гранул
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Щури, Всі види шкідників |
| Тип засобу | Пастка |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




