Описание товара
Годівниця виготовлена з первинної сировини.
Матеріал - пластик
Вага - 1,65 кг
Висота - 54 см
Діаметр - 44 см
Обєм - 22 л
Виробник - AYTAV Туреччина
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 44 мм |
| Диаметр | 44 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Состояние | Новое |
| Вес | 1650 г |
| Высота | 55 мм |
| Производитель | Aytav Tavukçuluk Ekipmanları |
| Цвет | Красный |
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кормушка бункерная |
| Тип установки | Напольная/подвесная |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴






