
Живоловка для куниць, тхорів 82х17х20,2 см
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-7019
Відправка з 24 квітня 20261 800 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 811-88-42Лайф
- +380 (67) 238-22-51Офіс
Живоловка для куниць, тхорів 82х17х20.2 см
Розміри: 82x17x20,2 см.
Вага: 1 кг.
Пастка двозахідна.
100% оцинкована пастка.
Вона не подряпається і вже точно не заіржавіє на повітрі, під дощем або снігом. Перевагою оцинкованих пасток є їх стерильність і відсутність запаху, а також можливість мити та дезінфікувати хімічними засобами.
Система закриття: тріскачка та клямка. Засувки закриваються заклинюванням один одного — це найкращий, найбезпечніший і найшвидший спосіб закривання. Відкрити можна тільки зовні!
Ручка для перенесення стандартно обладнана металевим захистом для рук.
Пастка має збоку оглядову заслінку — вона слугує для вставки приманки.
Лоток на 4 яйця — яйце — найкращий природний атрактант для всіх гризунів, зокрема й куниць.
Увімкнено: селівка, інструкція, щипці для м'яса, мясної гаки, принада.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KERBL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкідника | Гризуни, Кішки, Всі види шкідників |
| Тип засобу | Пастка |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 1 г |
- Ціна: 1 800 ₴



