Пляшки, відра і соски для телят
Соски, Пляшечки, Відра і Дренчери для випоювання телят молоком і молозивом, а також для введення лікарських препаратів новонародженого молодняку.
Випоювання телят – важливий етап у догляді за молодняком. Здоров'я корови закладається в перші три місяці життя. Тому дуже важливо все робити грамотно, так як від цього залежить виживання молодняку, швидкий приріст, молочність корів в майбутньому.
Щоб цей процес був організований правильно і не приносив зайвих клопотів, ми пропонуємо якісні товари від провідних європейських компаній. Всі відра, пляшки виконані з харчових нетоксичних матеріалів, які легко миються і дезінфікуються. Для зручності на ємностях нанесені мірні шкали, є ручки або гачки для підвішування.
У цьому розділі інтернет-магазину "Спільна мета" завжди можна замовити:
- різноманітні автопоїлки для молодняку ВРХ (телят);
- відра з сосками;
- пляшечки для сухого корму і для напування;
- запасні соски і клапана для відер і пляшечок;
- зонди (дренчери) для вливання молозива та медикаментів;
- шприци-дозатори для вливання ліків;
- підігрівачі і нагрівачі молока
Про правильному годуванні і змісті телят у перший місяць життя читайте нижче
Годівлі та утримання телят у віці до одного місяця.
-
Підтримання чистоти в приміщенні для запобігання розвитку різних захворювань, викликаних мікробами.
-
Знищення комах і гризунів в телятнику.
-
Випоювання тільки молозивом перші 2 – 3 дня життя, далі до 7 дня виробляти випоювання молоком.
-
На другий тиждень малюкові потрібно додати в раціон грубий корм у невеликій кількості (підійде оберемок хорошого якісного сіна, не можна використовувати почорніле або оспорченное). Грубий корм потрібен не стільки для основної їжі, скільки для стимуляції розвитку передшлунків. Коли теля їсть такий корм, він заселяє свій рубець целюлозолітичної мікрофлорою, необхідної йому для повноцінного перетравлення клітковини.
-
У літній період не рекомендується вводити прикорм молоду траву, вона може викликати розлад травлення.
-
Молодняк, який вживає незбиране молоко в перші місяці життя відрізняється міцним здоров'ям і швидко росте. Таке випоювання є трохи дорожче ніж замінниками молока, але має безліч переваг, які себе виправдовують.
-
На 10 – 14 день в рацион добавляют овсяный кисель. Нужно вводить постепенно, начиная с 100 граммов и до 1 месяца жизни увеличить до 1 л. Рецепт: 0,5 кг овсяной муки развести в 1.5 л. горячей воды и настоять 30 – 35 минут в теплом помещении, затем перемешать, добавить 2 г кухонной соли и кипятить до загустения.
-
На 10 день помимо молока нужно добавлять чистую воду (10% от веса теленка).
-
С 14 дня целесообразно выпускать теленка в хорошую погоду на прогулку, сначала на 20 минут, постепенно увеличивая время.