
Вила копальні, 4 зубці, Fiskars 133423
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 29 квітня 20261 870 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний телефон
- +380 (63) 811-88-42
- +380 (67) 238-22-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Вила садові копальні Fiskars
Кількість зубців: 4 шт.
Ширина: 17 см.
Вага: 2100 г.
Довжина: 122 см.
Матеріал: сталь.
Матеріал ручки: метал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип інструменту | Вила копальні |
| Ширина робочої частини | 210 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴


