вверхвниз

Електропастух AKO Power Profi NDI10000, 14 Дж (для ведмедя та інших великих диких тварин)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: NDI10000
Відправка з 02 червня 202626 800 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний телефон
- +380 (63) 811-88-42
- +380 (67) 238-22-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Електизатор AKO Power Profi NDI 10000
Генератор імпульсів AKO Power Profi NDI10000 призначений для дуже довгих електророзмістів (до 350 км) з великими заростями
Живлення: 230 В
Енергія заряджання/розряджання: 14 Дж / 10 Дж
Максимальна напруга: 10 200 В
Напруга у разі опору 500 Ом: 6400 В
Довжина огорожі (низька рослинність): 80 км
Довжина огорожі (середня рослинність): 18 км
Рекомендоване заземлення: 5 шт. по 1 м або 3 шт. по 2 м
Споживання енергії: 13 W.
Надпотужний генератор імпульсів з інтелектуальним регулюванням потужності (AKOtronic-Impulstechnik), що дає змогу виводити максимально допустимі значення за мінімальних витрат енергії
Максимальна довжина огорожі залежатиме від коліщатості струмовідних ліній, різновидів тварин, а також від типу місцевості, на якій він встановлюється!!!
Вироблено в Німеччині відповідно до нового європейського стандарту безпеки EN60335Гарантія в Україні: 1 рік.
Країна походження: Німеччина.
Виробник: AKO.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | AKO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Стаціонарний |
| Вид тварин | Велика рогата худоба (ВРХ), Свині, Коні, Вівці, Кози |
| Максимальна довжина провідника, км. | 350 км. |
| Максимальна теоретична довжина огорожі | 350 км. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила удару | 20 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість струмопровідних ліній | 30 |
| Тип провідника | Будь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 800 ₴



