вул. Автопаркова, 5, Київ, Україна
+380 (67) 320-15-65
+380 (63) 811-88-42
+380 (67) 238-22-51
вверхвниз

Ваги 1250х600х700 мм. для зважування дрібних тварин до 500 кг.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 500ВП4-С
33 000 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний Київстар
- +380 (63) 811-88-42Лайф
- +380 (67) 238-22-51Офіс
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ваги для зважування USB і телят вагою до 500 кг.
Виробництво: Україна.
Гарантія: 12 місяців.
-
Ваги скотські прості та надійні в експлуатації;
- Ваговий прилад має вбудований акумулятор (час автономної роботи 72 години) й енергонезалежну пам'ять, що дає змогу зберігати дані про зважування тварин;
- Швидке збирання та розбирання ваг дає змогу їх легко транспортувати;
- До платформи прикріплені бічні огорожі з двома дверима для входу/виходу;
- До складу ваг входять чотири тензодатчики й електронне табло, яке з'єднане з платформою кабелем;
- Працюють від мережі змінного струму 220 В або від вбудованого акумулятора.
- Сумування, яке дає змогу запам'ятовувати результати зважувань і викликати з пам'яті накопичену суму;
- Автоматичне занулення;
- Усереднення показань зважування ваги під час пересування тварин на платформі;
- Швидке та стабільне визначення маси: час стабілізації показів під час зважування не більш ніж 4 с;
- Блокування показань ваг у разі, якщо маса вантажу, розміщеного на вантажоприйманій платформі, перевищує найбільшу межу зважування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип роботи | Електронний |
| Найменша границя зважування | 1 кг |
| Найбільша межа зважування | 500 кг |
| Дискретність | 200 г |
| Платформа | |
| Матеріал платформи ваг | Пофарбована сталь |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Висота символу | 20 мм |
| Мова інтерфейсу | Російська |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| ціна поділки, г | 100 |
| ширина, мм | 600 |
| висота, мм | 700 |
| довжина, мм | 1250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 000 ₴




