Відгуки про компанію СПІЛЬНА МЕТА
- Татьяна К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлена К.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСвітлана Б.
Корівка задоволена 😊, дякую🌷
- Ростислав П.
Звертаюсь до усіх тих, хто мав необережність зайти на сторінку цього продавця ("Спільна мета"), та ще й мав наміри щось у нього купити!!!
Пошкодуйте свій час, а головне ГРОШІ. Ні в якому разі не перераховуйте кошти, як передоплату, як це зробив я, перекинувши кошти з ФОПа на ФОПа маючи надію, що маю справу з серйозним продавцем дивлячись на асортимент, який тут пропонують. Але виявилось, що це далеко не так!!!!!!
Придбав бункерну годівницю за 720грн. У відділенні Нової пошти візуально перевірив вміст упаковки на предмет пошкоджень, притензій не виникло, розрахувався за доставку, тай забрав посилку.
Годівниця була в розібраному стані і зі скількох деталей вона сладається в момент отримання на новій пошті я не міг знати так, як інструкції з експлуатації в комплекті не було. Бракувало однієї деталі, яка відповідає рівень подачі корму.
При зголошенні рекламації, отримав звинувачення с свою адресу, що при замовленні потрібно було вияснити у менеджера з чого і з якої кількості деталей ця годівниця складається і при отриманні на новій пошті перевірити комплектність. Може і так , але це "брєд"
Почув від адміністратора магазину таке:-"Це ваші проблеми! Не потрібно було забирати з Нової пошти"
Доукомплектувати відмовились. Повернути кошти за не комплектний товар також.
Категорично не раджу мати якісь справи з цим продавцем!!!!!! - Сергій Г.
- Людмила С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКристина Л.
дякую, все чудово
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАндрій Л.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРустам К.

