вверхвниз

Ємнісний датчик корму із затримкою часу 230 В, CARLO GAVAZZI
- В наявності
4 688 ₴
+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний телефон
- +380 (63) 811-88-42
- +380 (67) 238-22-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Датчик рівня корму (VC12RT23010M) CARLO GAVAZZI) для автоматичного регулювання рівня заповнення годівниць, бункерів та інших резервуарів було спроєктовано місткісний датчик з функцією затримки.
| Тип датчика | місткісний |
| Дальність | 4...12 мм |
| Конфігурація виходу | SPDT |
| Напруга живлення | 230В AC |
| Робочий струм макс. | 2 А |
| Тип головки | екранований |
| Клас захисту | IP67 |
| Частота перемикання макс. | 1 Гц |
| Під'єднання | дріт 2м |
| Корпус датчика | Ø32 |
| Робоча температура | -20...70°C |
| Матеріал корпусу | полиэфир |
| Діапазон рахунку | 1с...10 хв |
| Режим роботи лічильника | затримка вимкнення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlo Gavazzi |
| Країна виробник | Італія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 688 ₴



