
Дезінфікувальний засіб для рук АХД2000 Гель, 1000 мл (спирт 75%)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 22 квітня 2026380 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 811-88-42
- +380 (67) 238-22-51
Засіб гель для дезінфекції рук, шкірних покривів (на основі Спірту, з дозатором)
Готово до застосування. Пролонгована дія впродовж 3 годин.
Склад: Спирт етиловий — 75%, комплекс догляду за шкірою (зокрема ароматичні олії, молочна кислота, інше).
Свойства: Має віруліцидний (включно з гепатитом B, ВІЛ), бактерицидною, туберкулоцидною, фунгіцидною дією.
Захищає шкіру від сухості та подразнення, зберігає еластичність, природний водно-жировий баланс.
Застосування: Рекомендується для дезінфекції рук медичного персоналу, ліктьових вигинів донорів, оброблення шкіри операційного, іньєкційних полів. Для дезінфекції шкіри рук працівників торгівлі, громадського харчування, перукарів, для використання в дитячих освітніх закладах, готелях, у домашніх умовах під час догляду за хворими, дітьми тощо.
Антисептик не вимагає розведення і відразу готовий до використання. Ефективний навіть у тому разі, якщо немає можливості попередньо вимити руки.
Гігієнічна обробка 3 мл — 30 сек.
Хірургічне оброблення 10 мл — 3 хв.
Антисептична обробка шкіри пацієнта — від 15 сек. до 10 хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lysoform |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Антисептична обробка шкіри, Гігієнічна дезінфекція рук і шкіри, Хірургічна дезінфекція рук і шкіри, Обробка ін'єкційного поля |
| Упаковка засобу | Флакон з дозатором |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Вміст спирту | Так |
| Фарбувальний | Ні |
- Ціна: 380 ₴



