Топ продаж

Запасна лампа 8W для електричного знищувача комах
- В наявності
- Оптом і в роздріб
275 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 320-15-65
Багатоканальний телефон
- +380 (63) 811-88-42
- +380 (67) 238-22-51
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Змінна UV-А лампа для електричного знищувача комах, 8W
Люмінесцентна лампа 8W застосовується в електричних знищувачів Maltec EGO-02-16W та ін.
Середній ресурс роботи лампи - 2000 годин.
Параметри лампи для знищують комах:
Потужність: 8W
Тип живлення: 220V
Робоча частота: 50 Гц
Розміри UV-А лампи:
- довжина лампи з контактами - 302 мм.
- довжина без контактів - 288 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 302 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


